HPS – Siłownik niski

HPS – Siłownik niski
  • Nośności od 4,5 do 147 to
  • Długości skoku od 6 do 16 mm
  • Ciśnienie robocze 700 Bar

 

  • Modele o działaniu jednokierunkowym – powrót sprężynowy
  • Tłoczysko z powierzchnią oczyszczoną
  • Powierzchnie nośne o niskim poziomie tarcia
  • Uszczelki przeciwdziałające tłoczeniu

Opis produktu

Gama siłowników podkładkowych HPS oferuje najlepszą kombinację nośności, wysokości i długości skoku w branży; są to siłowniki o powrocie sprężynowym. Doskonale sprawdzają się w zastosowaniach, gdzie główne znaczenie ma niska wysokość i maksymalny możliwy skok; te wysoce wszechstronne siłowniki są stosowane na szeroką skale w konserwacji, pozycjonowaniu spoin strukturalnych, wyposażeniu, oddzielaniu kołnierzy i wielu innych zastosowaniach.

Parametry techniczne

TypUdźwig
[T]
Wysuw
[mm]
Poj. oleju
[cm3]
Powierzchnia tłoka
[cm2]
Waga
[kg]
Wymiary [mm]
      ABCDEFG1G2HI
Siłownik hydrauliczny HPS504.5646.40.83260382420195.69.752619
Siłownik hydrauliczny HPS514.516106.40.94260382420195.69.752619
Siłownik hydrauliczny HPS10010101414.41.64681563834286.811.253719
Siłownik hydrauliczny HPS20020113128.62.652100765140398.814.255019
Siłownik hydrauliczny HPS30032125545.64.259115956046488.814.255219
Siłownik hydrauliczny HPS500501510771.36.66714011470546010.817.256720
Siłownik hydrauliczny HPS7507316164102.710.48116514082677013.019.007621
Siłownik hydrauliczny HPS100010916245153.423.291215180114759012.819.0013029
Siłownik hydrauliczny HPS150014716330206.228.5100215191114839513.019.0011729
Brak rysunku technicznego