HFG – Siłownik z blokadą mechaniczną

HFG – Siłownik z blokadą mechaniczną
  • Nośnosci od 50 do 1012 ton
  • Długości skoku od 50 do 152 mm
  • Ciśnienie robocze 700 Bar
  • Modele o działaniu jednokierunkowym – powrót grawitacyjny
  • Otwór siłownika z powierzchnią oczyszczoną
  • Powierzchnie nośne o niskim poziomie tarcia
  • Tłoczysko z powierzchnią oczyszczoną
  • Uszczelki przeciwdziałające tłoczeniu
  • Standardowo zamocowane siodło z nachyleniem
  • Port ograniczenia wysunięcia się tłoka z obudowy

Opis produktu

Gama siłowników odpornych na uszkodzenia z pierścieniem zabezpieczającym o działaniu jednokierunkowym HFG łączy w sobie całą wszechstronność i wydajność mocy hydraulicznej z bezpieczeństwem podstawy z obciążeniem mechanicznym. Doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wymagających ciągłego utrzymania obciążenia przez długi okres, takich jak praca przy wspieraniu mostu, gama HFG posiada jednokierunkowy tłok z powrotem grawitacyjnym, gwintowany przez całą długość skoku w celu dostosowania do integralnej gwintowanej nakrętki zabezpieczającej utrzymującej mechaniczne obciążenie. Po prostu należy nałożyć obciążenie, naciągnąć mechaniczną nakrętkę zabezpieczającą do chwili, gdy wejdzie w kontakt z korpusem siłownika, zwolnić ciśnienie hydrauliczne i podtrzymać obciążenie mechanicznie. Wszystkie modele są odpowiednie tylko do podnoszenia w pionie i są standardowo dostarczane z siodłami z nachyleniem dla zmniejszenia ryzyka bocznego załadowania siłownika. W tym katalogu prezentowane są modele standardowe, niemniej jednak na żądanie dostępne są opcje o innym skoku i tonażu.

Parametry techniczne

TypUdźwigWysuwPoj. olejuPow. tłokaWagaWymiary [mm]
[T][mm][l][cm2][kg]ABCDE
Siłownik hydrauliczny HFG50250510.3671.316.2173127957025.0
Siłownik hydrauliczny HFG504501020.7371.320.6224127957025.0
Siłownik hydrauliczny HFG506501501.0771.325.0272128957025.0
Siłownik hydrauliczny HFG1002109510.76153.435.018918514011527.5
Siłownik hydrauliczny HFG10041091001.53153.450.324018514011527.5
Siłownik hydrauliczny HFG10061091502.30153.465.431118514011527.5
Siłownik hydrauliczny HFG1502152511.07214.378.023721616513542.0
Siłownik hydrauliczny HFG15041521002.14214.384.028821616513542.0
Siłownik hydrauliczny HFG15061521503.21214.389.533821616513542.0
Siłownik hydrauliczny HFG2002203501.42285.195.426125419013550.0
Siłownik hydrauliczny HFG20062031524.33285.1137.036225419013550.0
Siłownik hydrauliczny HFG25062561525.50366.5171.040127321615050.0
Siłownik hydrauliczny HFG30063261506.87457.7228.541731024115050.0
Siłownik hydrauliczny HFG40063981518.44559.0308.545936026718070.0
Siłownik hydrauliczny HFG500652015211.10729.9457.049840030518080.0
Siłownik hydrauliczny HFG800680915217.471134.1735.056548038034080.0
Siłownik hydrauliczny HFG10006101215221.611419.31016.062054042538090.0
Brak rysunku technicznego