CH – Zaciskarka hydrauliczna

CH – Zaciskarka hydrauliczna
  • Wybór 7 dostępnych modeli
  • Dostarczane wraz z zestawami matryc
  • Ciśnienie robocze 700 Bar
  • Modele CH30, CH40 i CH63 są odpowiednie zarówno do zaciskania końcówek do 630 mm
  • Modele CH21 i CH32 nadają się do zaciskania nieizolowanych końcówek do 400 mm
  • Modele CH80 i CH1000 nadają się do zaciskania linii dystrybucyjnych i przesyłowych do 1000 mm

Opis produktu

Gama hydraulicznych narzędzi do zaciskania kabli CH oferuje 7 modeli z wyborem szczęki typu otwarte „C”, bądź konstrukcji z równoległą prowadnicą. Wszystkie modele są dostarczane wraz z zestawami standardowych matryc i torbą do przenoszenia. Modele z głowicą rotacyjną 180° są przeznaczone dla zapewnienia swobodnego dostępu w przestrzeniach zamkniętych. Jednostki pomp obejmują zestaw pomp obsługiwanych nogą HP227FPC, na który składają się łącznik kolankowy, ciśnieniomierz, blok ciśnieniomierza, 3 metrowy wąż i łącznik męski, co jest pokazane poniżej. Wszystkie modele, z wyłączeniem HC1000, są dostępne jako kompletny zestaw, składający się z HP227FPC, metalowej torby do przechowywania MB1 i wybranego narzędzia do zaciskania z zestawami matryc.

Parametry techniczne

TypWydajność
[T]
Szczęki
otwarte
Zakres DIN
[mm2]
Standardowe matryce
[mm2]
Długość
[mm]
Waga
[kg]
Zaciskarka CH2110nie dotyczy16-240Z matrycami [4szt.] 16-25, 35-70, 70-185, 240
Matryca żeńska [1szt.] 25-35, 50-70, 95-120, 150-185, 240
2103.0
Zaciskarka CH301230 mm35-400Z matrycami 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300, 4002204.0
Zaciskarka CH3218nie dotyczy16-400Z matrycami [4szt.] 16, 25-35, 50-120, 150-400
Matryca żeńska [8szt.] 16-25, 35-70, 95-120, 150, 185, 240, 300, 400
2103.6
Zaciskarka CH401238 mm35-400Z matrycami 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300, 4002454.8
Zaciskarka CH6318nie dotyczy35-630Z matrycami 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300, 400, 500, 6302404.8
Zaciskarka CH801550 mm35-630Z matrycami 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300, 400, 500, 6303007.0
Zaciskarka CH1000N60nie dotyczy500-1000Z matrycami 500, 630, 800, 100045030.7
Zestawy:
TypOpis
CHP21Zestaw składający się z zaciskarki CH21, pompy HP227FPC i skrzynki CSB1
CHP30Zestaw składający się z zaciskarki CH30, pompy HP227FPC i skrzynki CSB1
CHP32Zestaw składający się z zaciskarki CH32, pompy HP227FPC i skrzynki CSB1
CHP40Zestaw składający się z zaciskarki CH40, pompy HP227FPC i skrzynki CSB1
CHP63Zestaw składający się z zaciskarki CH63, pompy HP227FPC i skrzynki CSB1
CHP80Zestaw składający się z zaciskarki CH80, pompy HP227FPC i skrzynki CSB1

 

TypWymiary
[mm]
ABCDEFGH
Zaciskarka CH212788828
Zaciskarka CH302941054368
Zaciskarka CH32284785053436396
Zaciskarka CH403261134374
Zaciskarka CH63319785049163
Zaciskarka CH8037010663
Zaciskarka CH1000N3952109082235
Brak rysunku technicznego